Sith Templom - Sötét Oldal Urainak Központja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kenőmájas OFF topic

+2
Ryk
John Keller
6 posters

1 / 7 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Kenőmájas OFF topic Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  John Keller Kedd Aug. 26, 2014 11:00 am

John Keller írta:Figyelem! Úgy állítottam be a témákat, hogy mindig az új hozzászólások kerülnek az első oldalra, így nem kell folyamatosan az utolsóra lépkedni.

Jaaa... és új téma az Információk fórumban ,,Galaktikus térkép" címen. Érdemes megtekinteni a térképet és elolvasni, ami alatta van! Smile
John Keller
John Keller
Admin

Hozzászólások száma : 86
Join date : 2012. Feb. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Cato Neimoidia

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  John Keller Kedd Aug. 26, 2014 12:10 am

Figyelem! Úgy állítottam be a témákat, hogy mindig az új hozzászólások kerülnek az első oldalra, így nem kell folyamatosan az utolsóra lépkedni.
John Keller
John Keller
Admin

Hozzászólások száma : 86
Join date : 2012. Feb. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Cato Neimoidia

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Egység999 Kedd Dec. 31, 2013 10:27 am

Háborútól, vérontástól nem mentes Boldog Új Évet kívánok, és a Független Rendszerek Szövetsége a szerepjátékhoz valaha belépet tagoknak (azoknak is, akiket bannoltak, elmentek, maradtak, etc-ec Very Happy )

BÚÉK!
Egység999
Egység999

Hozzászólások száma : 135
Join date : 2012. Feb. 26.
Tartózkodási hely : Raxus Prime és Pécs

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Egység999 Kedd Szept. 10, 2013 5:39 am

Hello Smile
Júni 30-án kikapcsolták a netet és ma sikerült kifizetni a tartozást a Digi felé (28K+ leendő 4300 visszakapcsolás)

Én probáltam valamit összedobni net hiányába, de az Ukio-i csatát sikerült még le nem írnom, pedig már kigondoltam, hogy semmisítenék meg egy Ironseekert 6 merénylővel
Egység999
Egység999

Hozzászólások száma : 135
Join date : 2012. Feb. 26.
Tartózkodási hely : Raxus Prime és Pécs

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic Empty Üzemi közlemény

Témanyitás  John Keller Szomb. Aug. 10, 2013 9:02 pm

Annak ellenére, hogy gyakorlatilag leállt ez az egész fórum, mind ez, mint maga a Sith Templom sztorivonala, én vettem a fáradtságot és a korábbi design beállításokat sokkal áttekinthetőbbre, olvashatóbbra módosítottam. Ez már rögtön a háttér és a szövegszín változásaiban fellelhető. Engem már nagyon zavart, hogy mindig oda kell görgetni a szöveget, ahol a háttér alacsony fényereje miatt el lehet olvasni, más felől pedig a posztok írásánál sem lehetett már látni a szöveget, amit írtunk, ugyanis a szövegmező és a szöveg is fehér volt. Ebből lett elegem, így következett be a változás. Rendben van, hogy nem használjuk, de ha hirtelen kell és szeretnénk, akkor legyen használható. Természetesen érthető az is, miért használjuk egyre ritkábban. Elfoglaltak vagyunk, vizsgák voltak, nyári melók, nyaralás. Mikor még elkezdtük ezt ki három, ki négy évvel ez előtt ezt az egészet, más értékrendünk volt, másként osztottuk be a szabad időnket. Mostanra már úgy vélem nem a fórumon szeretnénk tölteni minden szabadidőnket. Vagyis biztos töltenénk sokat ezzel, de a fontossági sorrendben már hátrébb került sajnos nálam is.
Minden esetre én tegnap este posztoltam egy hosszabb, kicsit szedett-vedett írást. John Keller nekilendül és támogatással megpróbálja visszaszerezni a hatalmat, egy bolygó légkörében pedig hamarosan csata kezdődik. Sztoriban átugortam azt a részt, amikor a Platina század katonái felveszik a kapcsolatot a Rhen Varral, de visszatekintésekben majd egyszer talán az is le lesz írva, mi, miként történt, szint úgy az állami bank kirablása Neero és Quadrix jóvoltából. Persze ezt csak akkor, ha esetleg újra beindul itt minden és nem csak egy-két ember firkál magának. Tegnap esti sztorim is csak annak köszönhető, hogy már rég megírtam és nem gondoltam kirakom. Nem tudom, remélem valaki majd elolvassa...
John Keller
John Keller
Admin

Hozzászólások száma : 86
Join date : 2012. Feb. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Cato Neimoidia

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic Empty I'll be back!

Témanyitás  John Keller Szomb. Dec. 15, 2012 9:27 am

Elnézést mindenkitől a távollétemért. Időnként felnéztem ide, de írni sem erőm sem időm nem nagyon volt eddig.
Közeljövőben megpróbálom ismét összeszedni magam és néha posztolni valamit, remélem lesz közülünk olyan, aki elolvassa... mert elég rég óta csak Alfával nyomjuk/nyomtuk ezt a műfajt.

Aki úgy dönt szeretne kiszállni, az nyugodtan megteheti, de kérem azért jelentse be!

Köszönet a türelemért, nem tűntem el. Én mindig visszatérek!
John Keller
John Keller
Admin

Hozzászólások száma : 86
Join date : 2012. Feb. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Cato Neimoidia

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Egység999 Vas. Nov. 04, 2012 12:33 am

Él még valaki?
Egység999
Egység999

Hozzászólások száma : 135
Join date : 2012. Feb. 26.
Tartózkodási hely : Raxus Prime és Pécs

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Egység999 Csüt. Aug. 30, 2012 2:03 am

Ma filmkeresés közben megtaláltam egy Starship Troopers: Invasion című animációs amerikai-japán filmet. Nem is tudtam róla, hogy készült egy ilyen idén, meg is néztem (angol hang, magyar felirat, magyar hang még nincs). Elégé jó volt, érdekes páncélzat volt, talán valakinek alkalmaznia kéne (talán Case magán katonáinak? Very Happy ) Megkeresem van e wikije (biztos van), megnézem a hajókról vannak-e infók, mivel érdekel, hogy amiket mutattak mekkorák és milyen típusúak.
Egység999
Egység999

Hozzászólások száma : 135
Join date : 2012. Feb. 26.
Tartózkodási hely : Raxus Prime és Pécs

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Egység999 Szomb. Aug. 18, 2012 7:35 pm

Reméljük egy ideig nem is fogsz Smile
I am return!
A WT azon gépére gondoltál ami a 60-64 és egyéb években volt jelen? Huh, annak nemtim a számát, valamiért nálam 850-et írtam, de ez szerintem csak az én elképzelésem.

A leírásaimnak 99%-a kész, a hajóknál volt egy kis meglepetés, a közel 19 megás fájlból csinált a gép egy 8 megás fájlt. Aztán megláttam ,hogy hogyan sikerült neki: a képek többségét abban a méretben amiben voltak azt 100%-nak vette. Mindegy, fogtam egy korábbit és behelyeztem azt a szöveget ami új volt, 23 mega lett. Még ki kell egészítenem egy űrállomással, de kész voltaképp, ahogy a többi is, a droidoknál kell berakni az R-széria pár darabját.
Egység999
Egység999

Hozzászólások száma : 135
Join date : 2012. Feb. 26.
Tartózkodási hely : Raxus Prime és Pécs

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Esvald Forceswoop Hétf. Júl. 23, 2012 11:05 am

Jaja, jó nyaralást, így utólag is Wink És jelentem, ho még nem haltam meg.
Esvald Forceswoop
Esvald Forceswoop

Hozzászólások száma : 28
Join date : 2012. Mar. 05.
Age : 27
Tartózkodási hely : Phantom Planet

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Egység999 Hétf. Júl. 09, 2012 9:46 am

Köszönöm a Birodalomnak. Akkor léptem, reggel 6-kor indul a vonat Smile
Egység999
Egység999

Hozzászólások száma : 135
Join date : 2012. Feb. 26.
Tartózkodási hely : Raxus Prime és Pécs

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  John Keller Hétf. Júl. 09, 2012 9:39 am

Történet el lesz rendezve hamarosan. Smile

Jó nyaralást kíván a III. Galaktikus Birodalom!
John Keller
John Keller
Admin

Hozzászólások száma : 86
Join date : 2012. Feb. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Cato Neimoidia

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Egység999 Hétf. Júl. 09, 2012 8:20 am

Hsz megszerkesztetve, szóval találkozunk nyár végén. Ha mázlim van fel tudok 1-2-szer feljönni, de nem biztos, legfeljebb olvasni fogok tudni, ha feljövök.
Salisszal bármi történhet. Érdekel a folytatása annak a történetnek Smile Droidokat használhattok, nyugodtan Very Happy
Egység999
Egység999

Hozzászólások száma : 135
Join date : 2012. Feb. 26.
Tartózkodási hely : Raxus Prime és Pécs

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Egység999 Csüt. Júl. 05, 2012 10:05 pm

Kedden utazunk, szóval el kell intéznem ezt azt, mi? Very Happy
Egység999
Egység999

Hozzászólások száma : 135
Join date : 2012. Feb. 26.
Tartózkodási hely : Raxus Prime és Pécs

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Egység999 Csüt. Júl. 05, 2012 1:36 am

Kösz, negyedét megettem ebédre, másik negyedét vacsira. A maradékot meglátom mikor Very Happy
Egység999
Egység999

Hozzászólások száma : 135
Join date : 2012. Feb. 26.
Tartózkodási hely : Raxus Prime és Pécs

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  John Keller Csüt. Júl. 05, 2012 1:13 am

Jó étvágyat hozzá! Very Happy
John Keller
John Keller
Admin

Hozzászólások száma : 86
Join date : 2012. Feb. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Cato Neimoidia

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Egység999 Csüt. Júl. 05, 2012 12:17 am

Megérte 1260-ért 32-es pizzát venni? A pizzafabrictól rendeltem egy supernovat. Annyi biztos, hogy finom Smile
Egység999
Egység999

Hozzászólások száma : 135
Join date : 2012. Feb. 26.
Tartózkodási hely : Raxus Prime és Pécs

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Egység999 Kedd Júl. 03, 2012 9:50 am

Az első Macross sorozat 25. évfordulójára készült, ha jól olvastam: http://animeaddicts.hu/encyclopedia.php?anime.1937

A belinkelt "lény" egy Vajra-nak nevezet fajhoz tartozik, ami wikipédián, ha jól olvastam régi faj. Képesek az űrben repülni, térugrásra is képesek, lövedékeket is képesek előállítani és használni. Agyuk voltaképp nincs, nem is kell igazából, mert kapcsolatban áll mindegyik egyed a másikkal, de van uralkodó egyedek: a kis méretű királynők és a királynő (méretben különböznek, ilt a királynő a főbolygón van, a kicsik hajókon).

A saccolás talán megy, mert az SMS Macross hajójáról van adat, de problémát saccolásnál az előbb találtam. Megnéztem az egyes filmet (link magyar feliratos videó, ASS bekapcsolása kötelező!), itt feltűnik 2 új vajra, az egyik egy közepes méretű, nekem fregattra emlékeztető lény, a másik viszont egy csatahajónak megfelelő. az SMS hajó eltörpül mellette, talán a Battle Frontier hasonló nagy (ez egy óriási hajótípus, a Frontier a kolóniai hajó neve után kapta, kb akkora mint az előtte használt hajótípus, de modernebb (2059-et járunk a sorozatban, a filmet a sorozat nélkül is meg lehet nézni, teljesen más a 2 film vége mint a sorozaté)


A hozzászólást Egység999 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 05, 2012 12:17 am-kor.
Egység999
Egység999

Hozzászólások száma : 135
Join date : 2012. Feb. 26.
Tartózkodási hely : Raxus Prime és Pécs

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  John Keller Kedd Júl. 03, 2012 9:21 am

Érdekes szerkezet. Még nem hallottam efelől, sem afelől a bizonyos film felől, amiben ezek vannak. Smile
Meg, ha valamihez hasonlítani akarod, akkor tudnod kell, mekkora az a másik hajó, vagy valami.
John Keller
John Keller
Admin

Hozzászólások száma : 86
Join date : 2012. Feb. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Cato Neimoidia

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Egység999 Kedd Júl. 03, 2012 7:55 am

Smile

Bár kicsit sikerült valamit találnom, de a wikian, amint szoktak lenni a sok info (pl. sw wikian) ott alig van valami. A képekkel annyira nem is vagyok bajba, hiszen készítek egy képet a filmből, videóból, ha kell levágok ezt-azt és kész, de az adatokkal más a helyzet. Pl az előbb linkeltnél nincs hajóméret. Én olyan 500-1000 méterre saccolom, de lehet, hogy csak 200 méter vagy 5km. Máshoz való viszonyítás megoldható, de akkor meg kell választani ,hogy micsodát veszek alapul (itt pl az SMS hajóját lehetne alapul venni, mivel épp akkora magas lesz átalakuláskor, hogy beleférjen a lény "szájába" (ahhoz képest, hogy egy monstrum tökéletesen tud a levegőben szörfözni (2. movie))
Egység999
Egység999

Hozzászólások száma : 135
Join date : 2012. Feb. 26.
Tartózkodási hely : Raxus Prime és Pécs

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  John Keller Kedd Júl. 03, 2012 6:19 am

Hidd el, ott rengetegszer én se találom meg, amit keresek... Vagy ha kéne valami az tényleg nagyon szar minőségben van fent.
John Keller
John Keller
Admin

Hozzászólások száma : 86
Join date : 2012. Feb. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Cato Neimoidia

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Egység999 Kedd Júl. 03, 2012 6:07 am

Smile

Én majd kiírom magamat kis időre, nyaralás előtti napokban: Alfa meglátogatja Hoyer "barátait" Smile

Jó a google és a net: azokat a képeket amiket keres az ember nem találja, csak rossz minőségben vagy sehogy. Amit nem keres az ember abból meg van egy rakás (Vajra képeket kerestem, a nagyobb hajóféléket, de szinte nincs kép róla. Magamnak kell kivágnom videóból)
Egység999
Egység999

Hozzászólások száma : 135
Join date : 2012. Feb. 26.
Tartózkodási hely : Raxus Prime és Pécs

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  John Keller Kedd Júl. 03, 2012 5:35 am

Hát jó... egy kicsit besegítettem a megalkotásában. Smile

Nekem is már csak egy évem van hátra. Már örülnék ha befejezhetném és valami média vagy fotós szakon folytathatnám...

Jól halad a sztori ezen része. Hasonlóképpen terveztem, hogy a kommandósok végre rájönnek, mi a turpisság. Case az áruló, nem pedig Den. Smile
John Keller
John Keller
Admin

Hozzászólások száma : 86
Join date : 2012. Feb. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Cato Neimoidia

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Egység999 Kedd Júl. 03, 2012 3:49 am

Hát, igazából nem is az én akrakterem, csak írtam vele pár mondatot Very Happy

De ha felköltözünk, akkor is abba a suliba fogom befejezni a 4. évet, ahol most vagyok (hülyeség lenne fél évre új tanárokkal osztálytársakkal megismerkedni, kiismerni őket és lehet, hogy ott rosszabb lenne. A technikusit is Pécsen teszem le (Pollack, földmérő)
Egység999
Egység999

Hozzászólások száma : 135
Join date : 2012. Feb. 26.
Tartózkodási hely : Raxus Prime és Pécs

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  John Keller Kedd Júl. 03, 2012 3:43 am

Dehogy... hébe-hóba már nem ölöm meg csak úgy mások karaktereit. Smile

Ismerős egy nagyon picit a környék ott Pesten, lehet egyszer összefutunk valahogy, valamilyen formában. Bár ritkán járok arra. Smile
John Keller
John Keller
Admin

Hozzászólások száma : 86
Join date : 2012. Feb. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Cato Neimoidia

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 7 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.