Sith Templom - Sötét Oldal Urainak Központja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kenőmájas OFF topic

+2
Ryk
John Keller
6 posters

6 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Kenőmájas OFF topic - Page 6 Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Ryk Kedd Feb. 28, 2012 8:15 am

Jó estét nép ! Fárasztó nap után nem nagyon jön az ihlet.... de igyekszem Smile
Ryk
Ryk

Hozzászólások száma : 8
Join date : 2012. Feb. 26.

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic - Page 6 Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Lord Fylehalh Kedd Feb. 28, 2012 5:51 am

Egység999 írta:
Lord Fylehalh írta:Ryk jó lett a történet és kívancsi vagyok mi lesz a vége a lázadásnak Smile

Ahogy elnézem mindenütt az van Mad


Egyébként Egység, ha már nincs szükséged akkor szólj, mert megírom, hogy mi történt a csata közben.

És közben meg van a történet folytatása Very Happy
Az admirálisról max annyit írnék ,hogy elszállásoltuk, a hajót az egyik dokkba helyeztük javításra ilt. annak számítógépén fellelhető tervrajzokat, dokumentumokat, mindent megnéznénk.

Rendben Smile
Lord Fylehalh
Lord Fylehalh

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2012. Feb. 26.
Age : 27
Tartózkodási hely : Manabua

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic - Page 6 Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Egység999 Kedd Feb. 28, 2012 5:50 am

Lord Fylehalh írta:Ryk jó lett a történet és kívancsi vagyok mi lesz a vége a lázadásnak Smile

Ahogy elnézem mindenütt az van Mad


Egyébként Egység, ha már nincs szükséged akkor szólj, mert megírom, hogy mi történt a csata közben.

És közben meg van a történet folytatása Very Happy
Az admirálisról max annyit írnék ,hogy elszállásoltuk, a hajót az egyik dokkba helyeztük javításra ilt. annak számítógépén fellelhető tervrajzokat, dokumentumokat, mindent megnéznénk.
Egység999
Egység999

Hozzászólások száma : 135
Join date : 2012. Feb. 26.
Tartózkodási hely : Raxus Prime és Pécs

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic - Page 6 Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Lord Fylehalh Kedd Feb. 28, 2012 5:20 am

Ryk jó lett a történet és kívancsi vagyok mi lesz a vége a lázadásnak Smile

Ahogy elnézem mindenütt az van Mad


Egyébként Egység, ha már nincs szükséged akkor szólj, mert megírom, hogy mi történt a csata közben.

És közben meg van a történet folytatása Very Happy
Lord Fylehalh
Lord Fylehalh

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2012. Feb. 26.
Age : 27
Tartózkodási hely : Manabua

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic - Page 6 Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Egység999 Kedd Feb. 28, 2012 4:04 am

Alakulnak a dolgok mindenhol a Galaxisban és azon kívül is Smile

A deployment-ot minek fordítsam le? A DDT leírásához kéne. Az ágyúját Defoliator kapszulakilövő ágyú-nak írtam le.
Egység999
Egység999

Hozzászólások száma : 135
Join date : 2012. Feb. 26.
Tartózkodási hely : Raxus Prime és Pécs

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic - Page 6 Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Egység999 Hétf. Feb. 27, 2012 8:55 am

John Keller írta:Köszönöm a sok köszönetet és elismerést. Very Happy
Most így az első írásomnak remélem volt egy fajta "Keller stílusa". Very Happy

Hát volt, régi szép idők Smile

Hajrá Ryk!
És hajrá mindenki!
Egység999
Egység999

Hozzászólások száma : 135
Join date : 2012. Feb. 26.
Tartózkodási hely : Raxus Prime és Pécs

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic - Page 6 Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Egység999 Hétf. Feb. 27, 2012 8:54 am

Anyám megjött, így kicsit abbamaradt az írás, de befejeztem.

Szóval, a 3 Integrity II-es osztályú csillaghajtó elkészült. A 3 hajó a Destiny, az Avanger, a 3. nevét majd kiálmodjuk Very Happy .Az elkészültük után küldünk üzenetet a III. GB-nek, hogy jöhetnek ilt. hogy vegyenek részt az ünnepélyes átadáson. Keller és 1-2 nagyobb beosztású hivatalnok, katona és egy rakás osztagos megérkezik. Ünnepség lezajlik, átadják a 3 hajót hivatalosan és elkezdődnek a beszállások. A csillaghajók egy a bolygó körül keringő állomáson vannak, ennek az állomás akkora a hangárja, hogy 3 ilyen hajó képes egymás mellett lenni és köztük is van még egy kevéske hely. Először a droidokat szállítják fel. Keller és Alfa az egyik függőhídról figyelik a beszállást, a híd nem túl nagy, a kinézete megegyezik az EP 5-ben az Executoron a hídra, mikor Vader visszaérkezik a Bespinről. A híd két oldalán liftek vannak, melyek felfele mennek. Az egyik liftből egy droid lép ki, aki közli, hogy van egy kis gond. Mielőtt kérdezné a 2 elnök valamit is hajtóművek hangját lehet hallani. Az állomástól nem messze vadászok, naszádok és fregattok jelenek meg, a kisebb hajókból elég sok van. Majd szinte a hangárt súrolva érkezik még egy rakás naszád és vadász. A csillaghajókra lőnek. Az Avenger felrobban, A Destiny ketté törik és lángok csapnak fel, a 3. hajó több darabra robban. Közben felszólalnak a szirénák. Alfa a hajók elpusztulásától "dühében" rácsap a korlátra, természetesen meghajlik ott. Mozgósítják a flottát. Az egyik hajón ünnepelnek, a parancsnoki székben egy jó öreg ismert figura ül. Templar. Majd ugornának hipertérbe a hajtómű nem indul be (EP 5, Millenium Falconnál tapasztalt hang, mikor ugranának Hannék). Újra megpróbálják, semmi. Majd a másodpilóta kijelenti, hogy tudja miért nem ugranak és mutat az ablakon keresztül egy pontra. Interdictor csillagromboló van ott pár Munificenttel. Másik irányokban Immobilizer 418-asok, Dreadnaughtok és más hajók vannak. Templarék körbe vannak kerítve. Vadászok és bombázók csapnak le rájuk. A 418asoknak és Interdictoroknak hála pár csillagromboló a flotta fölött ugrik ki a hipertérből: ISD 3-asok, Venator I-II-esek, vonósugarakkal a legnagyobb hajókat elkapják és a hangárokba vontatják őket. Templar hajójának sikerül a mesterséges gravitációs mezőkön kívülre kerülnie és elugrik a hajó, csak nekik sikerül. A Magban lépnek ki, egy gázfelhő mellett. A gázfelhőbe sok kisebb megy be/ki. bent egy Executor-SSD van, 4 Bellator védelemmel és sok másik hadihajó járőrözik. Templar Az SSD-re megy, ahol a hídon Case-szel találkozik. Templar örül, hogy sikerült kár tennie, de állítása szerint nagyobb kárt is tudod volna tenni, ha vihette volna az SSD. Case-nek azonban nem tetszik, hogy pár hajó elveszett néhány jó katonával, de annyira nem törődik vele. Templar-t nyugalomra inti, hogy lesz ideje még bűntettni az őt bántókat. Templar remélte még a támadás elején, hogy Alfa és/vagy Keller is a hajón lesz, ahol meghalnak.



Mindössze ennyi volna Smile
Egység999
Egység999

Hozzászólások száma : 135
Join date : 2012. Feb. 26.
Tartózkodási hely : Raxus Prime és Pécs

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic - Page 6 Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  John Keller Hétf. Feb. 27, 2012 8:48 am

Köszönöm a sok köszönetet és elismerést. Very Happy
Most így az első írásomnak remélem volt egy fajta "Keller stílusa". Very Happy
John Keller
John Keller
Admin

Hozzászólások száma : 86
Join date : 2012. Feb. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Cato Neimoidia

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic - Page 6 Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Ryk Hétf. Feb. 27, 2012 8:44 am

Keller köszönöm a baráti kedvességű leírást. Üdvözletem mindenkinek, a történetet lassan énis elkezdem csak még a morzsákat szedegetem Smile
Ryk
Ryk

Hozzászólások száma : 8
Join date : 2012. Feb. 26.

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic - Page 6 Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Lord Fylehalh Hétf. Feb. 27, 2012 8:38 am

Jólett a történet Alfa és jól lesz ez így, hogy nálad van Hoyer késöbbiekben majd kell is egy ilyen hely Very Happy Very Happy
Lord Fylehalh
Lord Fylehalh

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2012. Feb. 26.
Age : 27
Tartózkodási hely : Manabua

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic - Page 6 Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Lord Fylehalh Hétf. Feb. 27, 2012 8:23 am

Keller jó lett a történet Very Happy Very Happy
Lord Fylehalh
Lord Fylehalh

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2012. Feb. 26.
Age : 27
Tartózkodási hely : Manabua

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic - Page 6 Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Egység999 Hétf. Feb. 27, 2012 7:35 am

Ok. Megírom amint írtam valamit a másikban.
Amúgy 2-szer, 3-szor szerkesztettem azt a hsz-t Smile


Megpróbálok valamit kihozni az admirálishoz. Remélem összejön.
Egység999
Egység999

Hozzászólások száma : 135
Join date : 2012. Feb. 26.
Tartózkodási hely : Raxus Prime és Pécs

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic - Page 6 Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  John Keller Hétf. Feb. 27, 2012 6:51 am

Alfa:
Bocs, valamiért elfelejtettem válaszolni... Nem, nem írtad meg mi lett azzal a három hajóval, amivel elvileg én is elmentem volna. Smile
A II. GB pedig nem tudom tudom milyen fegyverekkel rendelkezett, gondolom ugyan azokkal, mint az I. GB. Korábban még Cumison idején a nem tudom hányadik Sith Birodalom volt.

Fylehalh:
Én is kíváncsi vagyok mi lesz az admirálissal. Very Happy
John Keller
John Keller
Admin

Hozzászólások száma : 86
Join date : 2012. Feb. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Cato Neimoidia

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic - Page 6 Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Lord Fylehalh Hétf. Feb. 27, 2012 6:27 am

Egység999 írta:Szép írás. Szerintem van egy tippem, hogy hova mehetett az admirális, de engedélyt kérek a megírásához. Már volt egy politikailag nagyhatalmú ember az FRSZ "védelme" alatt Very Happy

Rendben írd csak meg Very Happy Very Happy
Van egy érzésem, hogy jó lesz Smile
Lord Fylehalh
Lord Fylehalh

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2012. Feb. 26.
Age : 27
Tartózkodási hely : Manabua

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic - Page 6 Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Egység999 Hétf. Feb. 27, 2012 6:22 am

Szép írás. Szerintem van egy tippem, hogy hova mehetett az admirális, de engedélyt kérek a megírásához. Már volt egy politikailag nagyhatalmú ember az FRSZ "védelme" alatt Very Happy
Egység999
Egység999

Hozzászólások száma : 135
Join date : 2012. Feb. 26.
Tartózkodási hely : Raxus Prime és Pécs

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic - Page 6 Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Lord Fylehalh Hétf. Feb. 27, 2012 6:06 am

Végre kész az első történet az oldalon Very Happy


Ahh... olyan jó volt megint írni, ez hiányzott nekem Very Happy Very Happy
Lord Fylehalh
Lord Fylehalh

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2012. Feb. 26.
Age : 27
Tartózkodási hely : Manabua

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic - Page 6 Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Egység999 Hétf. Feb. 27, 2012 4:26 am

Én még meglátom, hogy írok*e ma, mert holnap a munkából, munka-tételből, teljesítményből és közegellenállásból írok. Emelt fizire járok, mert köv. tanévben lesz az érettségi és kell egy 5.tárgy. Szerencsére 1 feladat lesz mindegyikből és benne van a füzetünkben az Smile


Ha lenne kedve valakinek egy egyszerű játékot játszani. Buffalo szerveren vagyok fent. Ha kell egy városba fel is tudom venni, mert a város vezetője törlődött és rajtam kívül csak 1 személy aktív. Nyorssan elvettem a főkalapos helyett Smile Ha a linken keresztül regisztek be akkor kaptok pár tárgyat és én is kapok úgymond pontokat, de sokra nem megyek velük Smile

the-west.hu/?ref=westplayer_invite_linkrl&player_id=24263&world_id=10&hash=1ac2&inviteVia=reflink
Egység999
Egység999

Hozzászólások száma : 135
Join date : 2012. Feb. 26.
Tartózkodási hely : Raxus Prime és Pécs

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic - Page 6 Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Lord Fylehalh Hétf. Feb. 27, 2012 4:22 am

Remek akkor én is elkezdek irogatni Very Happy
Lord Fylehalh
Lord Fylehalh

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2012. Feb. 26.
Age : 27
Tartózkodási hely : Manabua

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic - Page 6 Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  John Keller Hétf. Feb. 27, 2012 4:19 am

Nekem mindjárt (max 1-2 óra) lesz egy írásom.

Egyébként nem tudom emlékszel-e rá, nem tudom mondtam-e, dee... Még a Gép Háború (ez 2009 nyarán zajlott) idején egy Darth Cumison nevű társunk volt a Birodalom fejese. Egy nap bekövetkezett az, amire nem számított senki. Megöltem őt... vagyis majdnem megöltem. Lényegtelen, a részletekbe annyira ne menjünk bele. A lényeg, hogy ő ezután bosszúból megsemmisítette az akkori fővárost Coruscant-ot egy szuper lézerrel. Egy jó darabig nem létezett nálunk a bolygó, egészen 2011 tavaszáig, amikor is egy mesterséges Coruscant-ot állítottunk a helyére. Így ennyi a lényeg.

Történetet írni a Galaxis/SITH TEMPLOM - A Sötét Oldal Urainak Központja részlegbe. Smile

Mellesleg: Bárkinek bármi kérdése van. Szóljon. Szívesen válaszolok mindenre, elvégre az egész történelmet, amit mi alkottunk ismerem. Meg a "mit miért?" részleteket is.

John Keller
John Keller
Admin

Hozzászólások száma : 86
Join date : 2012. Feb. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Cato Neimoidia

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic - Page 6 Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Egység999 Hétf. Feb. 27, 2012 4:17 am

Amúgy, hova kéne íri most? Very Happy

Akkor bajban lehetek/lehet az FRSZ. Az NMK-val nem valami fényes a viszony a sith lázadás leverésének segítsége miatt. Az új birodalommal is lehetnek gondok, Tempral miatt, aki egy droid miatt akarná tönkre vágni az egész államot Very Happy

Amúgy leírtam már, hogy mi történt/történt volna azzal a 3 hajóval amivel egy messzi-messzi galaxisba mentünk volna? Smile (Jó, tudom, nincs messze, közel 30 óriás galaxisnyi távra van "csak")

Ja, tegnap sikerült egy olyan kis történést kigondolnom, hogy Keller Beszélni akar Alfával, ezért megbeszélik, hogy a Raxus II-n találkoznak. Majd leírom itt, ha valakit érdekel a cselekmény.

És egy újabb kérdés Smile A II. GB fegyverekben/járművekben/hajókban többnyire megegyezik? Tudom, hogy a Titan-osztály nem volt a II. GB-ben, de pl. az XR-85 lehetett.


A hozzászólást Egység999 összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 27, 2012 4:24 am-kor.
Egység999
Egység999

Hozzászólások száma : 135
Join date : 2012. Feb. 26.
Tartózkodási hely : Raxus Prime és Pécs

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic - Page 6 Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Lord Fylehalh Hétf. Feb. 27, 2012 4:08 am

Hát nem is tudom, először még várok (meg akarom nézni a többiekét Very Happy )
Lord Fylehalh
Lord Fylehalh

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2012. Feb. 26.
Age : 27
Tartózkodási hely : Manabua

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic - Page 6 Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  John Keller Hétf. Feb. 27, 2012 4:04 am

Mától aki szeretne írhat is. Wink
John Keller
John Keller
Admin

Hozzászólások száma : 86
Join date : 2012. Feb. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Cato Neimoidia

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic - Page 6 Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Lord Fylehalh Hétf. Feb. 27, 2012 1:56 am

Egy kérdésem lenne: Mikor kezdünk? Very Happy Very Happy alien
Lord Fylehalh
Lord Fylehalh

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2012. Feb. 26.
Age : 27
Tartózkodási hely : Manabua

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic - Page 6 Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  John Keller Vas. Feb. 26, 2012 8:59 am

Üdv Fylehalh! Wink

Alpha:
Igen, a Birodalom harceszközei maradtak és maradnak továbbra is ugyan azok.
A Nagy Mandalore Konföderáció merőben más, mint a III. Galaktikus Birodalom. Idealizmusban, illetve fegyverekben is különbözik...

Idealizmusáról annyit mondanék, hogy meglehetősen agresszív állam, igyekszik hatáskörét a lehető legnagyobb területre kitolni. Lásd pl.: az I. Galaktikus Fejvadász Klán vagy Hongoray ellen folytatott hadakozása. Az állam igyekszik a galaktikus politikába illetve a nemzetközi viszonyokba ott belekötni, ahol csak lehet. Minden esetben szeret biztosra menni... ha kell, nukleáris tűzvészben hal meg sok millió civil csak azért, hogy egy gyenge állam katonai felépítését összeomlassza, amit ugyanakkor egy hadosztálynyi tengerészgyalogossal pikk-pakk megoldhatna.

Katonasága... Hiába kis állam, a katonaság rettentő nagy létszámmal bír. Ha a mandalore államot Észak-Koreának tekintjük, akkor én vagyok az USA. Sokat költenek atomfegyverekre és a létszám növelésére. Viszont precíziós eszközeik nem igazán vannak. A Birodalom hiába nagy állam, 40%-al kisebb a katonai ereje, főleg a Khadui Szuperháború utáni időkben... viszont a technika a birodalmiakat pártolja, van sok robotrepülő, miegymás. Ugye Korea javarészt AK-val nyomul, natúrba semmi kiegészítővel, ami nem túl pontos, de iszonyatosan pusztít... az USA meg hajszálpontos távcsöves, lézercélzóval, lámpával és egyéb kiegészítőkkel felszerelt fegyverekkel nyomul. Értelem szerűen kisebb romboló erővel. Most mondtam egy példát.
Mandalore haditengerészet borzasztó erős a Birodalomtól vásárolt hadihajóival. Korábban az űrben mi voltunk az erősebbek, de a Star Predator és a Hiper Flotta jelentős részének elvesztésével most náluk van a vezetés. Gyakorlatilag a Nagy Mandalore Konföderáció (NMK) egy militarista fegyverkező állam. FOKOZOTTAN VESZÉLYES, minden velük való konfrontáció a lehető legnagyobb nyugalommal és katonai visszafogottsággal kell kezelni!

Plusz még egyébként a birodalomról így technikai téren: Mi reggel felkelünk, leülünk szépen a radar elé és ha kell azt is lenyomozzuk a Belkadanról, hogy valaki fingott a Honoghron (Mandalore főváros)... aztán három perc múlva a fővárosi palotában arról beszélnek, hogy az illető be is szart. Tehát... így itt tartunk.
John Keller
John Keller
Admin

Hozzászólások száma : 86
Join date : 2012. Feb. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Cato Neimoidia

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic - Page 6 Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Egység999 Vas. Feb. 26, 2012 8:31 am

Üdv a fedélzeten Smile (Akkor jutott eszembe, hogy kivagy, mikor a letöltőbázison láttam a "Herceg" rangod. Így eszembe jutott minden.



Kérdés: a III. GB csk azokat a fegyvereket, gépeket, hajókat használja ami a leírásban van, ilt. az NMK is hasonló a hadereje?
Egység999
Egység999

Hozzászólások száma : 135
Join date : 2012. Feb. 26.
Tartózkodási hely : Raxus Prime és Pécs

Vissza az elejére Go down

Kenőmájas OFF topic - Page 6 Empty Re: Kenőmájas OFF topic

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.